Fotograaf MAFFITI

Annely Ilustuudio
rebränding

AKA uus rubriik blogis: DISAIN

 

On aeg alustada MAFFITI graafilise disaini tööde avaldamist. See hõlmab brändingut (ettevõtete visuaalne identiteet, alates logodest, valitud kirjatüüpidest- ja värvidest, mustritest kuni ikoonide ja sotsiaalmeedia bänneriteni välja), trükitööd (visiitkaardid, brožüürid, flaierid, kleebised, välibännerid, kinkekaardid, menüüd, plakatid) kui ka animatsiooni (2D promovideod, infograafika, GIF bännerid, saategraafika). 
 
Üks esimesi MAFFITI kliente oli Annely Ilustuudio ja nii tundus olevat paslik alustada just selle brändiga MAFFITI disainipostituste jada.
 
Poole dekaadi jooksul võib juhtuda nii mõndagi ning ajaga peab oskama kaasas käia. Annely Ilustuudio visuaalne identiteet sai facelift‘i inspireerituna sisekujunduses trendikaks muutunud popluxe‘ist. Tegemist on luksusliku sümbioosiga Art Decost ja Miami Modernist. Mahe beež koos roosa kulla ja rohke valgusega annavad elegantse ja naiseliku vibe‘i, mis on ilustuudio ideaalne partner. Visuaalses identiteedis jätkub geomeetriliste elementide kasutus ning üldmulje muutub minimalistlikumaks. 
 
Visuaalse identiteedi uuenduse käigus valmis lisaks logole ka uuendatud kirjatüüpide kasutus, värvid ja muster. Tooted, mis said uue ilme, on visiitkaardid, hinnakiri, kinkekaart, dokumendi mallid, koolituse diplom ja sotsiaalmeedia bännerid. 


How about Yes?